Líbí se Vám drinks24.cz? Řekněte to!

Pokud se Vám drinks24.cz líbí a jste spokojeni se službami našeho obchodu, budeme rádi když se o své zkušenosti podělíte se svými známými. Pokud navíc disponujete možností uvést na svých stránkách odkaz na drinks24.cz, budeme Vám vděčni, když tak učiníte. Když nás posléze o tom uvědomíte, rádi Vás odměníme drobnou pozorností.

Řekněte o nás Řekneme o Vás
Odkaz na Vašich stránkách

Kód uvedený kurzívou jednoduše označíte a vložíte na Vámi zvolené místo do zdrojového kódu Vašich stránek. Záleží pouze na Vás,  zdali zvolíte textový nebo grafický odkaz.

Textový odkaz ?

<a href="http://www.drinks24.cz/" title="drinks24.cz - obchod s nápoji">drinks24.cz - obchod s nápoji</a>

Textový odkaz bude na Vašich stránkách vypadat takto: drinks24.cz - Dobrý obchod nejen s nápoji.

Grafický odkaz 88x31 ?

<a href="http://www.drinks24.cz/"><img border="0" src="http://www.drinks24.cz/ico/ico_88x31.gif" width="88px" height="31px" alt="drinks24.cz - obchod s nápoji"></a>

Grafický odkaz bude na Vašich stránkách vypadat takto:

drinks24.cz - Dobrý obchod nejen s nápoji

drinks24.cz doporučuje

České hospůdky - největší databáze restaurací a hospůdek v ČR play.cz - rádia on-line NeKultura.cz - Nejen o Kultuře ebotox.cz - získejte mladistvý vzhled Srovnej ceny, testy, popisy, hodnocení obchodů. Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online Hledejceny.cz - porovnání cen, srovnání zboží, katalog internetových obchodů Katalog internetových obchodů a služeb E-shopy - hodnocení obchodů Katalog internetových obchodů NajdiSlevu.cz internetoveobchody.cz Nejlepší Ceny.cz - Porovnání cen zboží v internetových obchodech NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen Zalevno.cz - Nejlepší ceny na internetu.
Alkoholické nápoje prodáváme pouze osobám starším 18 let.
800 400 480