Možnosti doručení zboží

Při objednávce nad 2.999 Kč je doprava zdarma!

Doručení smluvním přepravcem

Produkty Vám zašleme důkladně zabalené ve speciálních kartonech, které zajišťují stabilitu a prakticky eliminují možnost poškození zboží. Pokud je to možné, z důvodů optimálního balení a logistiky prosíme objednávejte násobky 6 lahví (6, 12, 18, ...), není to však podmínkou, kvalitně a bezpečně Vám doručíme i jiné množství.Cena: Při nákupu nad 2.999 Kč ZDARMA, jinak 150 Kč

Osobní odběr na naší provozovně

Po domluvě s operátorem si můžete zboží vyzvednout osobně u nás ve kterékoli z našich provozoven.Cena: ZDARMA

Možnosti platby za zboží

Platební karta (3D-Secure)

Rychlá a bezpečná metoda platby. Náš internetový obchod využívá moderní a bezpečné 3D-Secure platební brány GP WebPay ve spolupráci s naší bankou ČSOB, a.s. Nikdo od nás nemá přístup k Vašim údajům o kartě, údaje o své platební kartě zadáváte přímo bance přes vysoce zabezpečenou platební bránu GP WebPay. Přenos dat mezi všemi subjekty transakce je šifrován prostřednictvím SSL. Přítomnost grafických log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard garantuje bezpečnou platbu kartou v našem obchodě.

Dobírka

Platba v hotovosti při převzetí zásilky od dopravce nebo pošty. Zásilková služba převezme od vás hotovost a vydá vám zboží.

Hotovost při převzetí

Při osobním převzetí zboží v našich provozovnách můžete také zaplatit v hotovosti.

Bankovní převod

Platba bankovním převodem z jakéhokoliv účtu na základě platebního předpisu, který systém po provedení objednávky zašle na Váš kontaktní email. Objednávka nebude vyřízena dříve, než bude platba připsána na náš účet.

PaySec tlačítko

Moderní způsob placení na českém internetu. Jakmile si u nás vyberete zboží a dokončíte objednávku, zvolte PaySec jako způsob platby. Přesměrujeme Vás na zabezpečené stránky PaySec, kde zadáte Vaše přihlašovací údaje a nákup potvrdíte. Tím dojde k platbě na náš účet. My se okamžitě dozvíme, že je zaplaceno (avšak nic z Vašich citlivých osobních údajů) a můžeme vyřídit Vaši objednávku.

SuperCash

Bezpečná hotovostní platba na libovolném terminálu společnosti SAZKA. Po dokončení objednávky obdržíte kód se kterým se nejpozději do 10 dnů dostavíte na nejbližší terminál SAZKA kde sumu uhradíte v hotovosti. Okamžitě po úhradě obdržíme automaticky zprávu a vyexpedujeme Vaše zboží.

Alkoholické nápoje prodáváme pouze osobám starším 18 let.
800 400 480