Nakupování na drinks24.cz je bezpečné!

Mnohé uživatele internetu od on-line nákupů odradí právě menší "bezpečnost" nákupu, v porovnání s nákupem v kamenné prodejně. Obavy ze serióznosti obchodníka, problémů s doručením zboží, bezpečnosti platby či problémů s reklamací patří mezi nejčastější. O to potěšující je pro nás možnost prohlásit, že nakupování s námi je 100% bezpečné. Proč? Čtěte dále.

Jsme seriózní a úspěšná firma s historií Chráníme Vaše údaje Ctíme zákonů a Vašich práv Platba za zboží je u nás bezpečná Kamenná prodejna a showroom

 

Drinks24 provozuje a garantuje zavedená, stabilní a prosperující společnost působící v ČR a SR v oblasti dovozu a distribuce nápojů. Mezi naše zákazníky se řadí popřední velkoobchody a obchodní řetězce, kupříkladu Albert, Globus, Hypernova, Tesco, Kaufland, Makro a jiné. Firemní web a veškeré informace o společnosti naleznete zde.

Drinks24 neshromažďuje jiné, než pouze základní údaje svých zákazníků, sloužící ke spolehlivému a rychlému doručení zboží a bonusů. Mimo účelu doručení nejsou osobní údaje zákazníků žádným způsobem použity a jsou bezpečně uloženy. Drinks24 nikdy nedá osobní ani žádné jiné údaje svých zákazníků k dispozici třetí straně. Drinks24 ctí zákonů ČR, dobrých obchodních mravů a práv spotřebitele. Tudíž garantuje právo svých zákazníků na reklamaci zboží ve lhůtách stanovených zákonem. Navíc jako seriózní internetový obchod garantujeme možnost vrácení zboží do 14 dnů ode dne nákupu a to bez udání důvodu či reklamačního titulu. Drinks24 umožňuje svým zákazníkům zaplatit bez rizika formou dobírky při doručení zboží. Pro platby platebními kartami používáme systém Secure-3D, kde celá transakce probíhá v výhradně  na straně banky a Drinks24 vůbec nepřichází do styku s číslem karty zákazníka. Umožňujeme i další bezpečné formy platby jako PaySec či SuperCash. Více v sekci Doručení a platba Drinks24 umožňuje osobní odběr zboží ve svém expedičním středisku v Praze Nuslích nebo na naší prodejně Gurmetum v OC Nový Smíchov. Pro obchodní jednání nás můžete také osobně navštívit v prostorách našeho helpdesku. Jak se k nám dostanete a další informace naleznete v sekci Kontakt.
Alkoholické nápoje prodáváme pouze osobám starším 18 let.
800 400 480